Aakre Lasteaed-Algkool sai toetust SA-lt Keskkonnainvesteeringute Keskus projektile nr 15162 „Aakre Lasteaed-Algkooli laste loodusõppekäikude läbiviimine õppeaastal 2018-19“ summas 499 eurot.
Projekt koosneb kahest loodusõppekäigust. Sügisel 2018 käisid lasteaialapsed Viljandi maakonnas Lilli külas Teringi maastikukaitsealal asuval RMK Teringi õpperajal. Lilli Looduskeskuse retkejuht Ly Laanemetsa abiga saime rabaelustikuga tuttavaks õppeprogrammil „Lähme rappa marjule“.

Aakre lasteaialaste Teringi rabas õppeprogrammil osalemisest saab lugeda  Elva valla Infolehest nr 37 lk 5, 28.09.2018.

Teine õppekäik toimub kevadel 2019. Koolilapsed sõidavad RMK Kiidjärve külastuskeskusesse loodusõppeprogrammile „See lummav sipelgariik“ uurima, kuidas elavad putukad, kelle toimetamisi tavaliselt ei märkagi.